Stroana główna .
Mj forwarding

Mj forwarding

Strony internetowe
Strony internetowe

MJ Forwarding

Firma powstała w 2022 i jest prowadzona przez parę świetnych ludzi. Co mówią o sobie "Tym co działa na naszą korzyść to efektywność i precyzyjność w oferowanych przewozach. You rest, We go nie bez powodu jest dewizą naszych działań. Dążymy do całkowitej optymalizacji kosztów transportu dla naszych klientów. Nasze oferty są konkurencyjne, zawsze dopasowujemy specyfikację pojazdu do wymogów przesyłki. Nasze stawki frachtowe spotykają się z aprobatą klientów. Z ciekawostek, jeden z naszych magazynów, znajduje się na terenie miasta Dachau w południowej części Niemiec. Transportujemy towary na Cypr jednocześnie oferując dla nich kompleksową usługę celną. Jesteśmy doświadczeni i konkurencyjni cenowo dla przesyłek LTL na tą wyspę. Zapewnimy Twojemu towarowi kompleksową i bezpieczną usługę odbioru, transferu i dostawy DOOR TO DOOR."

Dokładny opis realizacji wykonanych dla klienta

Realizacja była bardzo wymagająca przez bardzo wysoko postawioną poprzeczkę przez klientów. Zaczęliśmy od realizacji projektu logotypu a w późniejszym przeszliśmy do realizacji projektu graficznego UX. Stworzyliśmy dla firmy MJ Forwarding stronę internetową, bloga oraz politykę prywatności.


Data:
2022
Co wykonaliśmy:
Projek logotypu, projekt strony internetowej, stronę internetową w 2 językach, teksty na stronę przygotowane pod SEO
Dane klienta:
MJ Forwarding Jarosław Sawicki
Lokalizacja:
Białystok
Zobacz strone
Zacznijmy współpracować

biuro@webelite.com.pl

Strona główna
O nas
Oferta
Nasze realizacja
Kontakt
© Copyright 2024 by WebElite
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram