Uniphar

Strony internetowe
Strony internetowe

Uniphar

Polska firma, która działa od 2004 roku.

Uniphar Sp. z o.o. jest polską firmą produkcyjną, wytwarzającą innowacyjne suplementy diety o najwyższej jakości. Specjalizuje się w produkcji preparatów, których składniki wspierają : serce, układ krążenia, ciśnienie krwi, skurcze mięśni, gardło, wątrobę i układ trawienny oraz na łatwe zasypianie i zdrowy sen.

Firma działalność produkcyjną prowadzi od 2004 roku.
W 2019 roku spółkę Uniphar uznano za najbardziej liczącego się w Polsce producenta preparatów magnezowo-potasowych. Otrzymała tytuł Lidera XV-Lecia.

Spółka świadczy również na szeroką skalę usługi produkcji kontraktowej dla klientów zagranicznych i krajowych. Dotyczą one produkcji suplementów diety, żywności funkcjonalnej i innych wyrobów. W jej ramach wytwarzamy wysokiej jakości produkty także pod marką własną Klienta.

Dokładny opis realizacji wykonanych dla klienta

Stworzenie szereg stron dla firmy Uniphar z zamysłem pozycjonowania danych produktów wraz ze stworzeniem całego zaplecza do łatwej edycji tekstu. Strona z zamysłu miała być prosta bogata w łatwo edytowalny tekst tak by osoba nie znająca WordPress CMS mogła go edytować. Zrealizowaliśmy najpierw projekt graficzny, który był podstawą do realizacji szablonu strony wraz z stworzeniem customowych rozwiązań do zarządzania treścią.


Data:
2024
Co wykonaliśmy:
Strona internetowa, projekt graficzny, system do zarządzania treścią, politykę prywatności
Dane klienta:
Uniphar sp. z o.o.
Lokalizacja:
Warszawa
Zobacz strone
Zacznijmy współpracować

biuro@webelite.com.pl

Strona główna
O nas
Oferta
Nasze realizacja
Kontakt
© Copyright 2024 by WebElite
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram